Cam sehpa modern ve yeni görünümleri ile onlarca çeşit modelden meydana gelen mobilya ürünlerimizdendir. Kullanıldıkları alanlarda temiz ve sade bir ortam sağlanmasına katkıda bulunurlarken birçok farklı işleve sahip olmaları da olumlu özelliklerinden birisidir. Pek çok sehpa çeşidi olduğu gibi bu türden olanları da aynı şekilde farklı tarz, şekil ve büyüklüklerde üretilmiş ve herkese hitap edebilmesi açısından ürün yelpazesi geniş tutulmuştur.

Cam sehpa modelleri genellikle orta sehpa şeklinde tercih edilirken yan sehpa veya servis sehpalarında da cam materyalinin kullanıldığı görülmektedir. Bu modellerimizde sadece cam değil, onun diğer materyallerle de olan uyumunun görsel açıdan en güzel sonuçları doğurması hedeflenmektedir. Bu nedenle ürünlerimizi tasarlarken birbirlerine en çok yakışan malzemelerle dizayn unsurlarını bir araya getirmek için çabalıyoruz.

Cam sehpalar oldukça dekoratif modeller olmakla beraber fonksiyonellik açısından da satın almaya değer ürünlerdir. Camın transparan ve sade duruşu üzerine yerleştireceğiniz her çeşit aksesuar ve ev dekorasyon ürününü güzel gösterebildiği için sırf dekor amaçlı kullanımlara bile fazlasıyla uygunlardır. Hoş bir dekor oluşturmasının yanı sıra mobilyalar içinde en kullanışlı parçalardan olan sehpaların genel özelliklerini de taşırlar. Orta sehpa olarak hem görsel açıdan hem de oturma grubunuzu tamamlaması açısından yararlanabilirken aynı şekilde yan sehpa ve servis için de kullanabilir; modern ve klasik görünümler ile şık bir sonuç yakalayabilirsiniz.

Camın kırılabilir olma özelliğinden dolayı kimileri tarafından çekimserlikle karşılanabilecek olan bu sehpalar aslında hiç de korkulacak gibi değildirler. Günümüzde son teknoloji üretimler ile cam malzemesini en sağlam haline büründürmek ve bunu mobilyalarda kullanmak mümkündür. Isıya dayanıklılık, sert cam ve kaliteli kesimler ile en iyi cam sehpa ürünlerine ulaşmanız artık çok daha kolay bir hale gelmiştir. En şık tasarımları en dayanıklı malzeme ile birleştiren imalat çalışmalarımızda hem güvenliliği garantilemek hem de en göz alıcı ürünleri ortaya çıkarmak en önemli gayelerimizdir.

Sehpa denince aklınıza gelen küçük boyutlu modeller artık sadece bu boyutlarla sınırlı kalmayarak ürün kataloğuna çok daha büyük boyutlu, farklı şekillere sahip ve de daha işlevsel hale gelmiş cam sehpalar da dâhil olmaktadır. Yüksek boylu modellerden alçak olanlara, dört ayaklı klasik modellerden dekoratif ayaklı farklı tarzlara kadar her çeşidine rastlamanız mümkünken bunların boyutlarını ve materyal seçimini de yapmakta karar size de bırakılmaktadır. En beğendiğiniz görünümleri yakalayabilmek için zevkinize ve mekânınızın dekorasyon planına özel ürünler çıkarmak ilk hedefimiz olmaktadır.

 

Cam Sehpa Özellikleri Nelerdir?

Cam sehpalar kibar cam kesimleri ve modern görünümleri ile şıklıkta ilk sıralarda yer alırlar. Şeffaf yüzeyleri sayesinde dilediğiniz gibi kullanabilir ve görselliğini arttırabilirsiniz. Cam malzemesinin kolay üretimi de bu sehpaların hemen hemen her şekle sokulabilmelerini sağlamaktadır. Ayrıca yine camın her ortama uyabilen yapısı nedeniyle dekorunuzu bozacak mı kaygısı çekmeden en iyi modellerden birine sahip olma şansına sahipsiniz. Böylece bu ürünler sayesinde ortaya size özel olarak sunulan sehpa modelleri çıkmaktadır.

Kolayca temizlenen, darbelere karşı özellikle dayanıklı olmasına dikkat edilen ve de güneş, ısı ya da nem gibi olumsuzluk yaratabilecek etmenlerden etkilenmemeleri de en olumlu özelliklerini yansıtmaktadır. Sadece yüzeyi değil ayak ve kenar kaplama gibi küçük detayları da her koşulda oldukça iyi kaldırabilen cam sehpalar, evinizde şıklığın ve estetik güzelliğin tamamlayıcı parçası olarak en çok seveceğiniz eşyalarınızın başında olmaya aday. Sadeliğin ve şıklığın bir arada bulunabileceğinin kanıtı olan bu ürünler, zaten çok asil duran mobilyalarınızı fazla göz yormadan tamamlayabilirken diğer bir yanda sade bir dekorun güzelliğini katlayarak arttırabilecek zerafeti taşımaktadırlar.